Gabelstapler von STILL

Yhteystiedot

Haluatko lisätietoja tuotteistamme tai palveluistamme. Ota yhteyttä. Sähköposti info@still-trukit.fi, puhelin myynti +358 10 3363 610, huolto +358 10 3363 600

 

Osoitteemme

STILL Finland
Mestarintie 11
01730 VANTAA

 

 

STILL myynti

Toni Myllymäki
Uudet ja käytetyt trukit
Lyhytaikainen vuokraus
Etelä-Pohjanmaa, Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa

Puh.: 050 324 2210
S-posti: toni.myllymaki@still-trukit.fi

 

Juuso Lehto
Uudet ja käytetyt trukit
Lyhytaikainen vuokraus
Pirkanmaa, Pohjanmaa, Keski-Suomi

Puh.: 050 373 8723
S-posti: juuso.lehto@still-trukit.fi

 

Tuomas Kivioja
Uudet ja käytetyt trukit
Lyhytaikainen vuokraus
Etelä-Suomi, Varsinais-Suomi

Puh.: 050 416 0876
S-posti: tuomas.kivioja@still-trukit.fi

 

Matti Anttila
Uudet ja käytetyt trukit
Lyhytaikainen vuokraus
Etelä-Suomi, Itä-Suomi

Puh.: 050 469 88 80
S-posti: matti.anttila@still-trukit.fi


Kasper Nieminen
Uudet ja käytetyt trukit
Automaattijärjestelmät
Lyhytaikainen vuokraus
Etelä-Suomi

Puh: 050 477 2383
S-posti: kasper.nieminen1@still-trukit.fi 


Trukkiyksikön johto

Pekka Vaisto
maajohtaja

Puh.: 050 310 4997
S-posti: pekka.vaisto@still-trukit.fi

 

Trukkihuolto

Bjarne Österlund 
Tekninen tuki

Puh.: 050 564 5196
S-posti: bjarne.osterlund@still-trukit.fi

 

Harri Komu
tekninen päällikkö
koulutus

Puh.: 050 593 7715
S-posti: harri.komu@still-trukit.fi


Lauri Kaiharju
huoltopäällikkö

Puh: 050 503 0031
S-posti: lauri.kaiharju@still-trukit.fi 

 

STILL varaosat

Puh.: 010 3363 600

Jukka Sillanmäki
Varaosat, Takuu

Puh.: 050 570 8671
S-posti: jukka.sillanmaki@still-trukit.fi 

Trukkivuokraus

Pekka Vaisto

Puh.: 050 310 4997
S-posti: pekka.vaisto@still-trukit.fi

 

 

 

 

Yhteydenottolomake

Ole hyvä ja täytä alla olevat tiedot. * merkitys pakollisia

 

Titteli*
Henkilökohtainen*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.